5 Essential Elements For فایل خرید خانه در استانبول

ویلاهای تریپلکس با حیاط و استخر در بیلیکدوزوویلاهای لوکس تریپلکس با حیاط های مجزا، استخر، و تراس پشت بام در بیلیکدوزو واقع شده اند. ویلاهای شیک در چند قدمی ساحل گورپینار قرار دارند.

قوانین خرید خانه در ترکیه برای مهاجران سال به سال تغییر می کند. توجه داشته باشید قبل از خرید ملک به صورت کامل شرایط را بخوانید، بپرسید، اطلاعات کافی به دست بیاورید و در نهایت ملک مورد نظر خود را با توجه به بودجه و شرایط انتخاب و خریداری کنید.

* افتتاح حساب بانکی در یکی از شعب های بانکی کشور ترکیه براساس کد مالیاتی

هر منطقه در استانبول دارای موارد منحصر به فردی است؛ مانند لوکس بودن ملک یا تجاری بودن محله، اما انتخاب بهترین منطقه، به بودجه و دلایل خرید شما نیز بستگی دارد. با این وجود، برخی از مناطق استانبول، پیشتاز هستند و نسبت به سایر مناطق، نرخ فروش املاک مسکونی در آن ها به مهاجران و اتباع خارجی بیشتر است.

یعنی برای خرید یک آپارتمان میانگین مبلغی حدود ۳۷۰.۹۶۴ لیر تا ۶۱۸.۳۰۰ لیر باید هزینه بپردازید. درباره پروژه مسکونی استانبول ، یک پروژه ویژه با ضمانت دولت واقع در منطقه باشاک شهیر.

در حال حاضر ، کشور ترکیه به سرمایه گذاری اهمیت زیادی می دهد با در نظر گرفتن اینکه سرمایه گذاری یکی از ارکان دولت مدرن و یکی از دلایل پیشرفت آن است.

فاصله تا مرکز شهر و امکانات عمومی. هرچه آپارتمان به مدارس ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و مراکز دولتی نزدیک تر باشد ، قیمت آن بالاتر خواهد بود و برعکس.

جایی که این شرکت ها روش پرداخت اقساط با پیش پرداخت ماهیانه را متناسب با شرایط خریدار انتخاب می کنند.

املاک و مستغلات مناسب دریافت شهروندی کشور ترکیه؛ ارزیابی قیمت املاک و آشنایی با شرایط و مراحل شهروندی و مدارک مورد نیاز

قیمت خانه در این منطقه بین مناطق اسنیورت و بیلیک دوزو است یعنی حدود متری ۴۰ میلیون تومان میتوان در این منطقه خانه برای خرید پیدا کرد.

چهارم: آپارتمان های فروشی در استانبول ، با انواع متراژ و قیمت متراژ آپارتمان ها در استانبول

میانگین قیمت ملک در منطقه اسنیورت استانبول بر حسب هر متر مربع ۲.۷۵۴ لیر است و برای خرید آپارتمان در اسنیورت استانبول بین ۲۰۶.

بهتر است قبل از تصمیم گیری برای خرید خانه در کشور ترکیه، اطلاعات کامل کسب کرد تا طعمه ای برای سودجویان نباشید، ما در نظر داشتن این چند نکته را به شما توصیه می کنیم:

برو به قسمت قبلی فرصتهای شغلی فرم درخواست اشتغال هدف خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله ما برای اشتغال

https://evimistanbul.ir/product/otto-kagithane/

شرکت اویم استانبول

???? مجری خرید و فروش آپارتمان ، ویلا ، واحد های اداری و تجاری در استانبول

???? مجری فروش پروژه های نوساز و لوکس در استانبول با امکانات کامل رفاهی

???? معرفی فایل مناسب با بودجه و شرایط دلخواه مشتری

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید خانه در استانبول با کارشناسان شرکت evim istanbul در ارتباط باشید .

https://evimistanbul.ir/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *